Морський буксир «Гайдамака» відзначив 10-річчя експлуатації

Морський буксир Гайдамака

Морський буксир «Гайдамака» філії Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» відзначив 10-річчя урочистим підйомом Державного прапору України.

Участь в урочистому заході взяли керівництво та начальники лоцманських служб філії «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрації морських портів України», представник Регістру судноплавства України в Миколаївському регіоні Сергій Назаров, колишній начальник служби флоту ДП «Дельта-лоцман» Володимир Бугаєнко та інші запрошені.

Звертаючись до присутніх з промовою, начальник філії «Дельта-лоцман» Олександр Голодницький привітав екіпаж судна з ювілеєм, відмітив високу ефективність буксиру «Гайдамака» при супроводі великотоннажних суден Бузько-Дніпровським лиманським каналом, що має суттєве значення для забезпечення безпеки судноплавства в регіоні, особливо під час льодових кампаній.

Морський багатоцільовий буксир «Гайдамака» (проектант ПКБ «Чорноморсуднопроект») збудовано на ДП «Суднобудівний завод ім.61 комунара» та введено в експлуатацію в 2006 році.

Буксир є багатоцільовим і здатен виконувати усі види буксирних операцій, забезпечувати льодове проведення караванів суден, здійснювати доставку лоцманів на судна у зимовий період зі зламуванням льоду на судноплавній частині каналу, проводити рятувальні операції та обстеження судноплавних шляхів.

Довідка.
Головні характеристики м/б «Гайдамака»:
- довжина габаритна - 34,2 м;
- ширина габаритна - 12,1 м;
- висота борту на миделі - 5,7 м;
- водотоннажність - 750 т;
- швидкість - 12,5 вузлів;
- упор - 60 тонн;
- головні двигуни - Caterpillar 3516B 2 х 1685 кВт;
- движителі - дві гвинтостернові колонки ROLLS-ROYCE;
- автономність - 10 діб.

 
 

Зображення

 

 


19/02/2016