За інформацією апарату управління ДП «Адміністрація морських портів України» філія «Дельта-лоцман» виконала річний план з днопоглиблення та збільшила до 1,5 млн. куб. м річний обсяг днопоглиблення, виконаного власним технічним флотом.
РЕПЕТЄЙ Володимир Дмитрович
Капітан дальнього плавання з 1980р.
Народився в с. Прикордонний Приморського краю Російської Федерації.
Освіта вища. Закінчив Петропавловськ-Камчатське морехідне училище (факультет морське судноводіння в 1967р.), Далекосхідне вище інженерно-морське училище ім. адм. Г.І. Невельського (м.Владивосток, 1980р.).
Трудова діяльність.
З 1967 по 1972 рр. пройшов шлях від матроса до 2-го помічника капітана на великих морозильних судах Управління океанічного рибальства Камчатрибпрома. Отримав робочий диплом штурмана далекого плавання. З 1972 по 1981 рр. - 2-й помічник, старший помічник капітана, капітан морських і океанських буксирно-рятувальних суден Далекосхідного морського пароплавства. З 1981 по 2002 рр. - капітан морських буксирно-рятувальних та криголамних суден, заступник начальника з безпеки мореплавства, аварійно-рятувальних робіт та ліквідації аварійних розливів нафти е/о АСПТР Чорноморського морського пароплавства, УБССФ ЧАБ, ДП «МАРС».
З 2002 по 2011 рр. - начальник Чорноморського регіонального представництва Держфлотінспекції України, заступник начальника Госморінспекції Україні, заступник начальника Держфлотінспекції - начальник Госморінспекціі Україні з безпеки судноплавства.
Є одним з учасників створення плану ІMO для причорноморських країн з реагування на надзвичайні ситуації. Автор навчально-практичного посібника «Морські буксирування». Доцент Одеської національної морської академії.
За 30-річний період роботи в аварійно-рятувальних службах брав участь і керував морськими і океанськими операціями з буксирування різних об'єктів в різних точках Світового океану, володіє значним практичним досвідом організації та проведення пошуково-рятувальних операцій та ліквідації аварійних розливів нафти. Пройшов спеціальні курси і сертифікований IMO з організації та проведення SAR і ЛАРН. Є експертом з розслідування аварійних морських подій.
Отримав статус «Учасник бойових дій» за безпечну проводку транспортних суден методом лідирування з п.Хайфон (В'єтнам) через заміновані підходи (1973 р.).
З 2011 по 2013 рік - заступник директора з безпеки судноплавства ДП «Дельта-лоцман».
З 2013 року - начальник служби безпеки мореплавства філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ».
Нагороджений:
- Почесною грамотою Міністерства морського флоту СРСР за успішне виконання особливо важливого завдання з проведення зустрічі Президентів держав СРСР і США на о.Мальта 2-3 грудня 1989р. (Наказ № 99 від 04.06.1990р.);
- нагрудним знаком «За значний внесок» Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства (Пр. 52 від 16.04.2004 р.).
Указом Президента України від 08.02.2010 № 128 присвоєно звання Заслужений працівник транспорту України.