Екіпаж лоцманського катера «Комсомолець Гуцал» врятував людину

Лоцманський катер Комсомолець Гуцал

Напередодні в районі порту Південний екіпаж лоцманського катера «Комсомолець Гуцал» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» запобіг трагедії на морі.

Вчора, 02 липня о 15.50, екіпаж катера прийняв інформацію від Посту регулювання руху суден «Южний» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» про людину на надувному матраці, що потребує негайної допомоги.

Отримавши сигнал тривоги, змінний помічник капітана лоцманського катера Сергій Каганюк разом з екіпажем судна (моторист Євген Хачатуров та матрос Андрій Кучеренко) негайно вирушили на пошуки, і вже о 16.10 дівчину разом з її «індивідуальним плавзасобом» було піднято на борт лоцманського катеру і доставлено на причал №38 порту Південний, де її зустріла охорона порту.

Як пізніше з'ясувалося, 17-річну дівчину, яка плавала на матраці біля пляжу с.Григорівка, течією знесло у море на відстань 250-300 метрів від берега в бік підхідного каналу порту Південний. Ситуація ускладнювалась тим, що саме у цей момент на підхідному каналі тривав процес прийому судна під вантажем – LPG-газовоза з буксирним супроводом.

Від медичної допомоги дівчина відмовилася. А от перелякалась неабияк, бо, як з’ясувалось, плавати вона практично не вміє.

03/07/2020