З початку 2020 року обсяг днопоглиблення власним флотом філії «Дельта-лоцман» перевищив 1 млн. кубометрів

Земкараван Рион та шаланда Кримська-9

Загальний обсяг експлуатаційного днопоглиблення, виконаний технічним флотом філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» в поточному році, станом на середину серпня перевищив 1 млн. кубічних метрів.

Днопоглиблення виконувалось на каналах та в акваторіях портів Одеса, Маріуполь, Бердянськ, на Бузько-Дніпровсько-лиманському та Херсонському морському каналах, на морському підхідному каналі глибоководного суднового ходу «Дунай - Чорне море», а також на підхідному каналі Дністровсько-Цареградського гирла Білгород-Дністровського морського порту.

Нагадаємо, що у зв’язку з проведенням класифікаційних та докових ремонтів всіх суден технічного флоту філії, загальний обсяг днопоглиблення за весь минулий рік склав 800 тис. кубометрів. За підсумками цього року цей показник має сягнути 1,5 млн. кубометрів.

Довідка

Днопоглиблювальний флот філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» складається з трьох землесосів («Інгульський», «Меотида», «Тілігульський»), а також земкаравану у складі багаточерпакового земснаряду «Ріон», двох грунтовідвізних шаланд («Кримська-3», «Кримська-9») та мотозавізника якорів «МЗ-318».

17/08/2020