Лоцмани-оператори служби регулювання руху суден філії «Дельта-лоцман» склали іспити на присвоєння та підтвердження кваліфікації

Під час засідання Державної кваліфікаційної комісії з оцінки кваліфікації і підготовки, присвоєння та підтвердження кваліфікаційних категорій лоцманам-операторам служби регулювання руху суден (СРРС) 14 представників філії «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» успішно здали іспити на присвоєння та підтвердження кваліфікації лоцмана-оператора СРРС.

Іспити відбулися в м.Київ, очолював Державну кваліфікаційну комісію в.о. голови Державної служби морського і річкового транспорту України Андрій Глазков. Також до складу комісії входили капітани морських портів Миколаїв, Південний та Рені.

Серед учасників іспитів було 2 стажисти та 12 вже досвідчених лоцманів-операторів, які попередньо пройшли відповідний курс перепідготовки в галузевому тренажерному центрі філії «Дельта-лоцман».

У підсумку всі претенденти успішно склали іспити, підтвердивши високий рівень підготовки і здатність в повному обсязі виконувати покладені на них завдання із надання якісних послуг з регулювання руху суден.

Лоцмани-оператори, які склали іспити, надалі працюватимуть на Постах регулювання руху суден «Одеса», «Южний», «Маріуполь» , «Руська коса», «Широка Балка», «Вилкове» та «Рені».

20/10/2020