Пост регулювання руху суден «Одеса»

Зона дії ПРРС «Одеса» охоплює акваторію, обмежену береговою лінією, меридіаном 30 град. 55,0' E, пеленгом 177 град. з точки з координатами φ = 46 град. 29,5' N та λ = 30 град. 45,6' E і дугою кола радіусом 8 миль, проведеною з цієї самої точки.
 
В зоні відповідальності ПРРС «Одеса» судноплавство здійснюється відповідно до «Правил плавання і лоцманського проведення суден у північно-західній частині Чорного моря, в Бузько-Дніпровсько-лиманському та Херсонському морському каналах», затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 1 серпня 2007 року N655.
 
До складу технологічного обладнання ПРРС «Одеса» також входить устаткування локальної комп'ютерної мережі (ЛКМ) інформаційної системи (ІС) ПРРС, яка складається з комп’ютерного та програмного забезпечення системи баз даних «VTMIS Odessa», що служить для інформаційного забезпечення задач і функцій ПРРС, ПЛС, а також для оперативної взаємодії з службою Капітана порту, головною диспетчерською порту, диспетчерською портофлота, службою морської безпеки ОМТП, Південним регіональним управлінням Прикордонної служби України і т. п.
 
Операторський зал ПРРС "Одеса"Інформаційна система ПРРС інтегрована з мережею радіолокаційного комплексу «Ізумруд» (включно систему АІС) та з в ідокремленою робочою групою ОРУ підприємства і відкрита для доступу до інформаційного сервісу «VTMIS Odessa» оперативним службам Одеського МТП через корпоративну мережу порту.
 
ІС ПРРС «VTMIS Odessa» здійснює оперативний обмін інформацією з базами даних інших ПРРС Північно-Західного регіону («Южний» та «Іллічівськ») по корпоративній мережі підприємства.
 
 

Зона радіолокаційного контролю ПРРС "Одеса"